Regulamin sklepu


 

Ogólne zasady dokonywania zakupów w sklepie internetowym

www.tusinski.com.pl

 

 1. Warunkiem dokonywania zakupów w sklepie internetowym www.tusinski.com.pl jest akceptacja jego regulaminu, a także pozostałych warunków sprzedaży, w tym Polityki Prywatności oraz klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych.

 1. Dzięki witrynie internetowej www.tusinski.com.pl Klient może dokonywać zakupów w ciągu 24h na dobę, przy czym zamówienia składane w dni powszednie po godzinie 17.00 oraz soboty, niedziele i święta będą rozpatrywane i realizowane w kolejnym dniu roboczym.

 1. Status Klienta internetowego jest równy ze statusem Klienta sklepu tradycyjnego.

 1. Do rozpoczęcia korzystania ze sklepu internetowego nie jest konieczna rejestracja.

 1. Klientem sklepu może zostać osoba pełnoletnia, bądź niepełnoletnia za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych.

 1. Po złożeniu zamówienia niezwłocznie przystępujemy do weryfikacji stanu danego asortymentu w magazynie. W przypadku braku dostępności konkretnego produktu w ciągu 24h informujemy o tym fakcie zleceniodawcę - mailowo, bądź telefonicznie.

 1. Realizacja zamówienia trwa od 2 do 5 dni.

 1. Gdy dochodzi do rażącego naruszenia regulaminu, sklep zastrzega sobie prawo do modyfikacji, bądź całkowitego odstąpienia od realizacji zamówienia.

 1. Po otrzymaniu przesyłki należy ją dokładnie obejrzeć i sprawdzić czy nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Jeżeli takowe istnieją, Klient może dokonać zwrotu zakupionego towaru poprzez sporządzenie protokołu w obecności kuriera.

 2. Wraz z odstąpieniem od umowy kupna Klient jest zobowiązany do pokrycia kosztów związanych z odesłaniem towaru na adres: Stok 114, 24 – 130 Końskowola.

 1. W ciągu 14 dni Klient ma prawo do odstąpienia od zakupionego towaru. Termin ten jest liczony od daty otrzymania przesyłki przez Klienta.

 1. Ceny produktów są cenami brutto.