Róże sadzonki HURT

Zarówno Końskowola, w której mieści się nasz punkt sprzedaży, jak również jej okolice nie bez przyczyny zwą się "polskim zagłębiem różanym". Tradycja produkcji tych przepięknych roślin sięga tutaj początków XX wieku. W tymże rejonie mieści się największy obszar pól różanych zachwycających corocznie rzesze odwiedzających Lubelszczyznę turystów.


Uprawą tych przecudnej urody krzewów zajmujemy się od początku swojej działalności. Przez wszystkie lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, na którym ciągle bazujemy, a pozwala nam ono na tworzenie, uprawę i umiejętną pielęgnację coraz nowszych odmian. W ofercie posiadamy róże w trzech formach: piennej, pnącej i krzaczastej. Różnią się one przede wszystkim wysokością i pokrojem, ale każda zachwyca nietuzinkową urodą, elegancją, zapachem i subtelnością.


Realizujemy zamówienia detaliczne, ale przede wszystkim hurtowe, dostarczając wyprodukowane rośliny do centrów i dużych sklepów ogrodniczych. Dzięki temu róże z Lubelszczyzny zachwycają urodą nawet w najdalszych zakątkach naszego kraju.

Róże krzaczaste 600 szt. HURT - z gruntu

Wysyłka jesień 2024
3 800,00 zł

Róże krzaczaste HURT - z gruntu

Wysyłka jesień 2024
6,00 zł

Róże krzaczaste HURT 65 szt. w doniczkach

Wysyłamy 2-5 dni
1 000,00 zł

Róże pienne HURT - z gruntu

Wysyłka jesień 2024
22,00 zł

Róże pienne HURT 50 szt. w doniczkach

Wysyłamy 2-5 dni
1 600,00 zł

Róże pnące HURT 70 szt. w doniczkach

Wysyłamy 2-5 dni
1 470,00 zł
Najpopularniejsze w naszym sklepie
© Szkółka Tusiński Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved