Róże sadzonki HURT

Zarówno Końskowola, w której mieści się nasz punkt sprzedaży, jak również jej okolice nie bez przyczyny zwą się "polskim zagłębiem różanym". Tradycja produkcji tych przepięknych roślin sięga tutaj początków XX wieku. W tymże rejonie mieści się największy obszar pól różanych zachwycających corocznie rzesze odwiedzających Lubelszczyznę turystów.


Uprawą tych przecudnej urody krzewów zajmujemy się od początku swojej działalności. Przez wszystkie lata zdobyliśmy ogromne doświadczenie, na którym ciągle bazujemy, a pozwala nam ono na tworzenie, uprawę i umiejętną pielęgnację coraz nowszych odmian. W ofercie posiadamy róże w trzech formach: piennej, pnącej i krzaczastej. Różnią się one przede wszystkim wysokością i pokrojem, ale każda zachwyca nietuzinkową urodą, elegancją, zapachem i subtelnością.


Realizujemy zamówienia detaliczne, ale przede wszystkim hurtowe, dostarczając wyprodukowane rośliny do centrów i dużych sklepów ogrodniczych. Dzięki temu róże z Lubelszczyzny zachwycają urodą nawet w najdalszych zakątkach naszego kraju.

Najpopularniejsze w naszym sklepie
© Szkółka Tusiński Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved